• Czwartek, 20 czerwca 2024

DLACZEGO LATO TO ŚWIETNY CZAS, ABY POMYŚLEĆ O DRUKU

Jeśli jesteś właścicielem firmy, być może myślisz, że lato to czas, aby wziąć to łatwe, jak rzeczy są prawdopodobnie spowolnić. Ale nie możesz być bardziej daleki od prawdy. Lato w pełni, a przestoje COVID-19 w końcu zelżały, to doskonały czas na usprawnienie przepływu pracy, a także marketingu i sprzedaży, aby korzystnie pozycjonować swoją firmę. Aby w pełni wykorzystać przewagę konkurencyjną przed sezonem jesiennym, należy pomyśleć o swoich potrzebach w zakresie druku biznesowego i działać szybko.

Dlaczego warto już teraz skupić się na potrzebach drukarskich firmy?

Według badania przeprowadzonego przez CNBC i SurveyMonkey dotyczącego małych firm, 64% przedsiębiorców i małych i średnich przedsiębiorstw jest przekonanych, że ich firmy są w stanie przetrwać ponad rok w obecnych warunkach biznesowych, ponieważ fala przestojów i innych problemów wywołanych przez COVID-19 zaczęła w końcu ustępować. W porównaniu do pierwszego kwartału, kiedy to odsetek ten wynosił 55%, ten rosnący odsetek wskazuje na nadchodzące dobre czasy. Ankieta wykazała również, że 34% właścicieli małych firm uważa, że obecne warunki prowadzenia działalności są dobre. Ten wzrost procentowy, w porównaniu z 29% w zeszłym kwartale, również daje nadzieję. Jednak wraz z tymi statystykami, które świadczą o optymistycznych nastrojach panujących wśród właścicieli firm, należy również przygotować się na ostrą konkurencję w walce o udział w rynku. Po długim okresie zastoju, sprawy mają się lepiej tego lata i Twoja firma powinna być gotowa z odpowiednimi i adekwatnymi drukowanymi materiałami marketingowymi, jak również artykułami promocyjnymi, aby przyciągnąć z powrotem zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów.

Jak Twoja firma może skorzystać z usług drukarskich tego lata?

Ponieważ ludzie zaczęli wychodzić na zewnątrz, aby cieszyć się letnimi zajęciami i odpocząć od przebywania w domu, Twoja firma ma odpowiednie warunki, aby zostać zauważona dzięki spersonalizowanym drukowanym materiałom marketingowym. Czy to plakaty, banery lub materiały reklamowe billboard, posiadanie wiarygodnego partnera druku dla Twojej firmy może pomóc na wiele sposobów. Od pozwalając Ci wzmocnić swój autorytet biznesowy i wszechstronność do chwytania gałek ocznych i uwagi, kusząc ludzi do sprawdzenia oferty, a nawet kupując od Ciebie, dobrze zaplanowane i pięknie zaprojektowane materiały drukowane mogą zrobić to wszystko i wiele więcej.

Nawet jeśli masz znaczną obecność w Internecie, nie powinieneś unikać inwestowania w niezawodne usługi drukarskie tego lata. Uzupełniając treści cyfrowe, drukowane materiały dla Twojej firmy, takie jak katalogi produktów, ulotki, pocztówki, magazyny, biuletyny itp. mogą zwiększyć zainteresowanie ludzi Twoją ofertą, a nawet przyciągnąć ruch na Twoją stronę internetową i profile w mediach społecznościowych. Możesz również umieścić ikony mediów społecznościowych, hashtagi lub kody QR na swoich materiałach drukowanych. kody QR w materiałach drukowanych tego lata, aby połączyć cyfrowe i drukowane kampanie marketingowe. Ponieważ trwałość materiałów drukowanych znacznie przewyższa trwałość cyfrowych reklam i treści, pozostanie na szczycie umysłu klientów i bycie przywoływanym z łatwością przyniesie dalsze korzyści Twojej firmie.

Materiały promocyjne to kolejny aspekt, który możesz odkryć tego lata!

Aby uzyskać nowych klientów w fałdzie, drukowane materiały promocyjne są kolejnym aspektem, który można zbadać tego lata. Czy to odzież, materiały biurowe, produkty promocyjne do golfa lub piłki nożnej, lub materiały COVID-19, poproszenie partnera o wydrukowanie ich, które są następnie dystrybuowane w strategicznych miejscach, może być mądrym sposobem na stworzenie szumu dla Twojej firmy. Takie materiały promocyjne wzbudzą zainteresowanie odbiorców Twoją ofertą, skłonią ich do zajrzenia do Twojego sklepu lub na stronę internetową, a nawet do zakupu, jeśli spodoba im się to, co masz w ofercie. A jeśli można woo je stać się stałe klienci, mogą nawet zrobić kilka word-of-the-mouth reklamy wśród swojej sieci i na portalach społecznościowych, aby więcej osób zainteresowanych w Twojej firmie i jej produktów i / lub usług.

Zawijanie się

Większość firm została mocno dotknięta podczas dzikiej jazdy pandemii, którą mieliśmy. Ale teraz wszystko zmienia się na lepsze. Dlatego też zamiast hamować zamawianie materiałów drukowanych dla Twojej firmy, powinieneś uruchomić swoje powolne lub wstrzymane plany marketingowe za pomocą niestandardowych materiałów drukowanych, aby wyprzedzić konkurencję.

Czytaj więcej tutaj:

Najlepszy sposób, aby powitać z powrotem swoich klientów po pandemiiJak
przedmioty promocyjne tchnąć nowe życie w Twojej firmie
Zobacz


nasze strony produktów dla pomysłów i inspiracji:

Ulotki

i


broszuryKartki
biznesoweMenu


restauracyjnePrzedmiotypromocyjne