• Czwartek, 22 lutego 2024

Najlepsza drukarnia internetowa 2018 roku - co dalej?

Najlepsza drukarnia internetowa 2018 Piga.pl z siedzibą w Tychach istnieje na rynku od 2008 roku. Lata pracy, troska o klienta, dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zleceń to nasz priorytet. Działania te zaowocowały zdobyciem tytułu - Najlepsza Drukarnia Internetowa 2018 - w niezależnym badaniu portalu Onet.pl oraz Polskiego Instytutu Badań Jakości.

Docenione lata pracy

Portal Onet.pl wspólnie z PIBJ sp. z o.o. przeprowadził w ubiegłym roku badanie dotyczące oceny pracy drukarni internetowych. Analizie poddano 6 największych drukarni internetowych w Polsce, a na czele rankingu znalazła się drukarnia internetowa Piga.pl. Zajęła ona również pierwsze miejsce pod względem jakości produktów. Zwycięstwo zawdzięcza niestrudzonemu podążaniu za trendami.

- Dbałość o pozytywne doświadczenia zakupowe klientów, a w szczególności profesjonalna i kompetentna obsługa, przyjazna platforma oraz szeroka gama produktów, pozwoliły nam zdobyć zaufanie i ugruntować swoją pozycję na rynku. Zaczynaliśmy od jednego plotera wielkoformatowego, a dziś możemy pochwalić sięszerokimi możliwościami produkcyjnymi. Cieszymy się z przyznanego nam tytułu i obiecujemy nieustannie pracować nad rozwojem naszej drukarni we wszystkich kluczowych obszarach" - mówi Mateusz Gabryś, Prezes Zarządu drukarni Piga.pl.

Najnowsze zmiany w drukarni internetowej

W ciągu ostatniego roku siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego, nowoczesnego biurowca z halą produkcyjną. Sprzyja to rozbudowie parku maszynowego i rosnącemu zatrudnieniu.

W 2018 roku zainwestowano w kolejne ekologiczne maszyny lateksowe. Usprawniło to druk wielkoformatowy oraz druk wysokiej klasy dekoracji wnętrz (fototapety, obrazy na płótnie, naklejki). Drukarnia zakupiła również stołowy ploter tnący Summa F1612, dzięki któremu zautomatyzuje obróbkę wydruków z roli.

Piga.pl to przede wszystkim ludzie

Wśród 80 produktów dostępnych na https://piga.pl można wybierać do woli i składać zamówienia w dogodnym dla siebie czasie. Drukarnia przyjmuje zamówienia 24 godziny na dobę, do tego oferuje pomoc Biura Obsługi Klienta przez 10 godzin dziennie. Posiada również własne studio graficzne, w którym można zamówić projekt graficzny i nie martwić się o odpowiednie przygotowanie pliku do druku.

Drukarnia internetowa Piga.pl zatrudnia już kilkudziesięciu pracowników i wciąż się rozwija. Wraz z powstawaniem nowych działów zatrudniamy specjalistów w swojej dziedzinie. Jest to niezbędne do utrzymania najwyższej jakości bezpośredniej obsługi klienta, a także świadczenia usług. Skutkuje to najlepszymi produktami końcowymi. Zgodnie z najnowszymi trendami biznesowymi, Piga.pl stawia na ludzi - zarówno klientów, jak i pracowników. Hołduje nie tyle zasadom B2C czy B2B, ale przede wszystkim H2H (Human to Human).

W kontekście dbania o ludzi warto również wspomnieć, że ekologia nie jest tematem tabu dla załogi Piga.pl. To firma przyjazna środowisku, wykorzystująca w swojej pracy papiery z recyklingu oraz tusze na bazie wody i soi.