• Czwartek, 20 czerwca 2024

Walentynkowe prezenty dla firm: Gadżety firmowe

Jesteś w błędzie, jeśli myślisz, że 14 lutego jest tylko dla zakochanych. To właśnie w tym dniu najważniejsze są walentynkowe prezenty. Trudno być oryginalnym w dzisiejszym świecie, gdzie wybór na sklepowych półkach jest standardowy. Chcesz się wyróżnić? Kup prezenty walentynkowe w innym stylu.

Kartki walentynkowe z wyjątkowym pomysłem

Mimo że tradycyjne listy są dziś wypierane przez sms-y czy e-maile, kartki okolicznościowe wciąż wywołują uczucia, są kochane i znane. Choć nie są oryginalne, kartki w kształcie serca wciąż królują na sklepowych półkach. Kartka reklamowa firmy to kartka wyjątkowa i dobrze zaprojektowana. Jest to szczególnie ważne w tym dniu.

Eco-love: Miłość w ekologicznym stylu

Prezenty wybrane, kartki kupione, ale co z opakowaniem? Sezon obfituje w ekologiczne torby papierowe z nadrukiem, które w tym roku są jeszcze ważniejsze. Torby te są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska, a także wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu. Nietypowe opakowania to świetny sposób na walentynkowe prezenty.

Warto zwrócić uwagę na prezenty z naklejkami w kształcie serca

Naklejkowe serca są urocze i oryginalne, mimo że kartki w kształcie serca mogą wydawać się nieco nudne. Takie prezenty będą przydatne i nie tylko sprawią, że Walentynki będą wyjątkowe, ale również sprawdzą się w dobie bullet journali, sekretnych wiadomości. To świetny sposób na ozdobienie notesów i kubków. Ważne są naklejki wydrukowane w wysokiej jakości i wykonane z materiałów odpornych na ścieranie. Dobrze sprawdzą się naklejki, które są przycięte do konkretnego kształtu.

Poniżej przedstawiamy więcej naklejek: Naklejki wycinane, naklejki, które są kolorowe i stylowe.

Balony - Dobrze przyjęta klasyka

Walentynki są niekompletne bez:

  • kartek walentynkowych z serduszkami
  • Pudełko pysznych czekoladek
  • Błyszczące balony

Balony reklamowe możesz wykorzystać na każdą okazję ze względu na szeroki wybór wzorów i nadruków. Warto pomyśleć poza pudełkiem i użyć wyobraźni.

Breloki w kształcie serca

Breloki do kluczy to poręczne gadżety, które można wykorzystać, gdy najmniej się tego spodziewamy. Niektóre mogą służyć jako latarki lub otwieracze do piwa. Walentynkowe breloki do kluczy będą świetnym prezentem. Można kupić breloki z kłódkami, które ty i twój partner możecie wykorzystać do przypięcia na moście. Taki prezent będzie wyjątkowy i uroczy.

Kubki z imionami

Niektórzy ludzie uwielbiają ładne grafiki i sentymentalizm. Takim osobom sprawisz największą przyjemność kupując kubki z imionami i grafiką w kształcie serca. Taki kubek będzie służył przez długi czas dzięki dzisiejszej technologii.