• Czwartek, 20 czerwca 2024

2015 Let's get busy!

Nowy Rok już za nami i założę się, że nie jestem jedyną osobą, która wciąż ma zaległości w realizacji zeszłorocznych postanowień! Ale jedną z rzeczy, którą będziemy robić w Print-Print ponownie w tym roku jest organizowanie się (nawet jeśli ten wpis na blogu jest spóźniony o 2 dni!) Ponieważ organizowanie zarówno swojej pracy, jak i swojego życia nie tylko sprawi, że poczujesz się lepiej, ale także pomoże zwiększyć produktywność. Oto 5 rzeczy, które pomogą Ci być zajętym w 2015 roku...

1. Zapisz to - Wiemy, że brzmi to oczywisto, alezapisanie wszystkich swoich pomysłów na papierze lub w fantazyjnym, kolorowym arkuszu kalkulacyjnym pomoże ci widzieć rzeczy jaśniej. Pamiętaj również, aby podzielić większe zadania na mniejsze, mniejsze kawałki. To nie tylko sprawi, że rzeczy będą mniej przerażające, ale będziesz miał wielkie poczucie osiągnięcia za każdym razem, gdy zaznaczysz pozycję off! (Tylko postaraj się nie zgubić listy)

2. Zmotywuj się rano - Jest to powszechny fakt, że większość ludzi jest bardziej produktywna w godzinach porannych. Dlatego rearrange swój harmonogram umieścić wszystkie skomplikowane zadania w godzinach porannych, po kawie oczywiście, a ty będziesz żeglować przez nich. Następnie pozostawić małe zadania do popołudnia, kiedy twoja energia może zacząć flagging.

3. Importmentalise - (nie wiem, czy to jest słowo, ale myślałem, że lepiej niż tylko Prioritise) To oczywiście biegnie po stronie planowania, ale trzeba priorytetyzować swoje zadania na dzień. Czy pracujesz na "top 3" podstawy lub nie, trzeba upewnić się, że zadania są uzasadnione i mogą być osiągnięte. Jest to również dobry pomysł, aby dać sobie osobisty termin, jeśli nie rzeczywisty termin został podany do Ciebie, a to zachęci cię, aby dostać rzeczy zrobić!

4. Zarządzanie czasem - Łatwo jest odłożyć rozpoczęcie zadania, ponieważ zdecydowałeś, że "to zajmie zbyt wiele czasu". Więc dlaczego nie oszacować, jak długo myślisz, że to zajmie, a następnie czas się robi. Będziesz wiedział, że bez wątpienia okaże się, że nie trwało to tak długo, jak myślałeś!

5. Codzienne podsumowanie - Zanim wrócisz do domu na cały dzień, spójrz na to, co udało Ci się osiągnąć. Zaznacz rzeczy, które zrobiłeś i swoją listę i poczuj się zadowolony, smutny, dumny z tego, co zrobiłeś lub nie zrobiłeś, co jutro jest priorytetem?

Proszę, daj nam znać swoje wskazówki dotyczące rozpoczęcia nowego roku lub po prostu podziel się swoimi postanowieniami.

Dean Williams

Dean Williams jest blogerem zajmującym się projektowaniem i marketingiem, pracującym dla Print-Print Limited, promującym biznes i budowanie marek poprzez wysokiej jakości marketing drukowany. Jeśli jesteś zainteresowany promocją małego biznesu, skontaktuj się z nami hello@print-print.co.uk