• Środa, 25 maja 2022

Zrozumienie masowego mailingu i jego znaczenie dla Twojej firmy

Dla każdej firmy, aby utrzymać i zachować rentowność, ważne jest, aby promować produkty i / lub usługi do swoich obecnych i potencjalnych klientów. Zrozumiałe jest, że nie zawsze jest możliwe, aby dotrzeć do tych klientów poprzez rozmowy telefoniczne lub e-maile. I to jest dokładnie to, gdzie znaczenie masowego mailingu przychodzi do obrazu. Jeśli Twoja firma wysyła kilka listów od czasu do czasu, ten sposób komunikacji nie jest dla Ciebie. Ale jeśli musisz wysyłać wiele pocztówek, ulotek itp. regularnie, to bulk mailing może okazać się jednym z Twoich najlepszych narzędzi marketingowych.
W tym wpisie chcemy pomóc Ci zrozumieć, czym jest bulk mailing i jakie są jego zalety, tak abyś mógł z niego korzystać i czerpać jak najwięcej korzyści.

Co to jest bulk mailing?
Bulk mailing to efektywny kosztowo proces wysyłania dużej ilości przesyłek za jednym razem. Wiele firm i przedsiębiorstw często korzysta z tej usługi, aby nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami, wykorzystując osobiste podejście bezpośrednich maili.

Dlaczego Twoja firma powinna korzystać z wysyłki masowej?
Na DFW Printing Companyczęsto otrzymujemy pytania o to, dlaczego firmy powinny korzystać z masowej wysyłki. Aby pomóc Ci zdecydować, czy masowa wysyłka jest dla Twojej firmy lub organizacji, stworzyliśmy ten wpis, w którym opisujemy najważniejsze zalety korzystania z tej kluczowej metody marketingowej.

  • Efektywność kosztowa: Czy nie otrzymujesz zazwyczaj rabatów, gdy kupujesz produkty w ilościach hurtowych dla celów biznesowych? Oczywiście, że tak! I bulk mailing nie jest inaczej. Podczas gdy wysyłanie dużej ilości poczty na raz może wydawać się bardzo kosztowną sprawą, ale z masowym mailingiem, można uzyskać najlepsze możliwe stawki w zależności od listy i wielkości materiałów. Jednak niezależnie od tych czynników, indywidualny koszt będzie znacznie niższy niż to, co musiałbyś zapłacić za wysyłanie ich osobno.
  • Skierowanie do właściwych osób: Korzystając z usług wiodącego domu mailingowego, możesz mieć pewność, że materiały dotrą do właściwych osób. Mailing house'y zazwyczaj mają dostęp do szczegółowych baz danych zawierających aktualne dane kontaktowe klientów, co oznacza, że nie będzie zmarnowanej poczty. Każdy pojedynczy mailing dotrze do właściwego odbiorcy, co zwiększy współczynnik odpowiedzi, a w efekcie końcowym Państwa zyski.
  • Uzyskanie wyższego ROI: Czy wiesz, że 98% ludzi codziennie sprawdza swoją pocztę? Oznacza to po prostu, że odbiorca najprawdopodobniej przeczyta Twoją pocztę bez tworzenia zaległości, co jest jednym z najczęstszych zjawisk w przypadku e-maili. W związku z tym, choć może Cię to kosztować więcej niż masowa wysyłka maili, szanse na to, że materiały zostaną przeczytane są znacznie wyższe w przypadku masowej wysyłki, a tym samym skutkują wyższym ROI w czasie.
  • Wykonywanie różnych wartościowych działań marketingowych: Oprócz powyższego, bulk mailing może być stosowany w pewnych okolicznościach, w których inne metody komunikacji marketingowej mogą okazać się niewystarczające. Na przykład, możesz wysyłać przypomnienia do druku, aby delikatnie przypomnieć swoim klientom o wydarzeniach, promocjach i działaniach. Możesz również zademonstrować swoje uznanie dla nich poprzez drukowanie i wysyłanie kartek z podziękowaniami w dużych ilościach.

Być może największą zaletą korzystania z masowej wysyłki jest to, że pomaga Ci wyróżnić się wśród konkurencji, zwłaszcza tych, którzy polegają na komunikacji cyfrowej. W dzisiejszych czasach ludzie otrzymują ogromną ilość maili i smsów każdego dnia, więc to całkiem normalne, że Twoje kartki mogą się zgubić. Jednak z bulk mailingiem, możesz łatwo wyeliminować to prawdopodobieństwo.


Myśli na rozstanie
Niezależnie od branży, w której działasz, prawie zawsze możesz korzystać z wyżej wymienionych zalet wysyłki masowej. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z tej opcji, zrób to już dziś, a będziesz zaskoczony, jak przeniesie to kampanię direct mail Twojej firmy na wyższy poziom. Dowiedz się więcej o naszych usługach mailingowych, kliknij tutaj>>

Inne wpisy na blogu,

które

mogą Ci się spodobać
:TOP DIRECT MAIL CAMPAIGN IDEAS AND EXAMPLES YOU CAN ADOPT RIGHT NOWINDUSTRIES
THAT CAN LEVERAGE THE

POWER OF DIRECT MA

ILING


Read more