• Czwartek, 22 lutego 2024

Drukowanie online - szybki i łatwy sposób na profesjonalny wydruk Twoich zamówień

Wiele procesów zostało przyspieszonych przez pandemię COVID-19, która nastąpiła w kontekście cyfryzacji. Drukarnie internetowe ułatwiły konsumentom dostęp do branży poligraficznej. Dzięki pomocy profesjonalistów i sprawnej obsłudze, możemy zamówić druk online z własnego domu. Robimy to również coraz częściej i coraz lepiej. W tym artykule omówimy korzyści i możliwości, jakie dają drukarnie online.

Zachęcamy do lektury.

Drukarnia internetowa

Web-to-print, czyli system e-commerce do sprzedaży online w branży poligraficznej, był podstawą do powstania drukarni internetowych. Pozwalają one na oferowanie pełnej gamy drukarek online. Dzięki nowoczesnej technologii możliwa jest praca z urządzenia mobilnego.

Obsługa i utrzymanie systemu drukarni

Po założeniu konta w drukarni internetowej można rozpocząć składanie zamówień na określone produkty poligraficzne. Szybko i bezpiecznie można zamówić dowolną liczbę sztuk. System pokazuje szacunkowy czas realizacji zamówienia. Po dokonaniu płatności drukarnia przystępuje do realizacji zamówienia. Prostota i intuicyjność tego systemu jest ogromną zaletą, szczególnie dla osób z mniejszym doświadczeniem. Możemy być pewni, że nie przegapimy żadnego etapu trwającej produkcji, ponieważ system wysyła nam powiadomienia mailowe.

Nie tylko wirtualnie

Preflight to opcja, która pozwala nam na weryfikację plików przed drukiem. Mamy również możliwość obejrzenia produktu w wersji elektronicznej. Dzięki temu będziemy mogli wprowadzić niezbędne zmiany w naszych plikach. Ułatwia to kontakt z firmą poligraficzną.

Oferty specjalne i promocje

Ponieważ cieszą się dużym zainteresowaniem , drukarnie internetowe mogą zaoferować przystępne ceny za produkcję poligraficzną. Możesz uzyskać bezpłatną wysyłkę, jeśli zamówisz produkty powyżej określonej kwoty. Lub, może być całkowicie bezpłatny.

Wiele drukarni online tworzy specjalne oferty dla branży motoryzacyjnej, gastronomicznej i hotelarskiej. Są one w stanie spełnić Twoje potrzeby marketingowe, dostarczając najlepsze rozwiązania i technologie. Działy marketingu i promocji również mogą otrzymać dopasowane oferty. Oni również mogą skorzystać ze specjalnych ofert.

Zalety drukarni internetowych

Drukarnie internetowe oferują wiele korzyści dla klientów. Oto niektóre z nich:

  • Możliwość składania zamówień 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu
  • wykwalifikowany personel oferuje profesjonalne doradztwo online
  • Możliwość szybkiej weryfikacji plików przesłanych do druku
  • Szeroki wybór produktów i ekspresowe ceny

Zamów druk wygodnie, bezpiecznie

Zamówienie można złożyć online w bezpiecznej drukarni internetowej PIGA.pl. Wszystkie produkty, niezależnie od tego czy są w obiegu, wysyłamy bezpłatnie za pośrednictwem firm kurierskich. Sprawdź natychmiast naszą ofertę.