• Czwartek, 20 czerwca 2024

Reklama w dużym formacie. Wiele zastosowań siatek, jeden materiał

Reklamy wielkoformatowe to obecnie powszechne zjawisko. Można je spotkać w wielu miastach w Polsce, jak również na ich wjazdach. Ten rodzaj reklamy jest bardzo widoczny i może przynieść wiele korzyści dla marki, która promuje dany produkt lub usługę. Jak reklamować reklamę wielkoformatową, aby przyciągnąć uwagę klientów? Jakie są niektóre z korzyści płynących z reklamy w rozmiarze XXL? Tego właśnie nauczy Cię poniższy artykuł. Zachęcamy do poświęcenia czasu na jego lekturę.

Duży format - wielka magia reklamy

Reklamowanie produktów i usług swojej firmy wymaga od nas rozważenia różnych formatów i rodzajów reklam. Przy tworzeniu zdjęć warto przyjrzeć się reklamom wielkoformatowym. Dlaczego? Ponieważ zwiększą one widoczność promowanego produktu (w porównaniu z tradycyjnymi formatami reklamowymi, takimi jak reklamy na wiatach przystankowych czy banery). Ponieważ zwiększą one widoczność promowanego produktu (w porównaniu z tradycyjnymi formatami reklamowymi, takimi jak banery czy reklamy na wiatach przystankowych).

Umieszczenie reklamy

Lokalizacja jest kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie wielkoformatowych kampanii reklamowych. Reklama XXL powinna być umieszczona w centrum dużych miast w pobliżu głównych ulic i centrów handlowych. Dzięki temu będzie wiele osób, które będą oglądać baner, co może zaowocować nowymi klientami. Jest to kluczowe - aby kampania wyróżniała się i była zauważona z daleka.

Zalety siatek mesh

Wielkoformatowe siatki reklamowe to świetny sposób na uzyskanie reklamy odpornej na zmiany w atmosferze zewnętrznej, takie jak woda czy promienie ultrafioletowe. Perforacje w materiale pozwalają na swobodny przepływ powietrza, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia siatki przez silny wiatr. Są mocne i trwałe, ale mają też przepływ światła, co pozwala na zastosowanie ich w budynkach biurowych i mieszkalnych. Siatki można również zwinąć w celu ułatwienia transportu.

Wielkoformatowe reklamy siatkowe wykorzystywane są przede wszystkim przy realizacji m.in.

  • Promocji projektów medialnych (programy telewizyjne, radiowe)
  • Kampanii promocyjnych nowych produktów na rynku
  • kampanie społeczne
  • Promocja wydarzeń i imprez masowych

Siatki siatkowe znajdują również zastosowanie w projektach deweloperskich. Siatki siatkowe mogą być zawieszane na rusztowaniach przez firmy budowlane w celu promocji najnowszych inwestycji lub pokazania ukończonych projektów. Nie zajmują dużo miejsca, przepuszczają światło i nie są przeszkodą dla trwających prac budowlanych.

Projektując kampanie reklamowe na zewnątrz, pamiętaj

  • Przyciągającej wzrok grafice w odpowiedniej skali
  • Stosuj czytelne czcionki i odstępy między liniami tekstu
  • Powinieneś zostawić miejsce na ważne grafiki, takie jak oczkowanie lub zaklejenie wokół rzeczywistego obszaru reklamy.

Zamawiając siatki mesh w drukarni internetowej Piga.pl możesz wybierać spośród wielu formatów. Występują one w rozmiarach od 100x50 cm do 400x150 cm. Możesz siatkować co 50 cm, a następnie zgrzewać siatkę, aby zakończyć pracę. Nie zwlekaj z zainwestowaniem w reklamę wielkoformatową dla swojej firmy.